Pazaryeri Entegrasyonları


N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol

E ticaret günümüzde esnaflar ve KOBİ'ler için bulunmaz bir fırsat. Günümüzdeki kargo ve insanlara ulaşım araçlarının bu kadar hızlı ve etkili büyümesiyle artan ticari fırsatların en büyük ve en değerli olanıdır eticaret. Hamret Yazılım ve Reklam Ajansı olarak biz, müşterilerimize bu konuda da destekler verip onların bu pazaryerlerindeki varlığını üstlenerek tüm ürün foto temizleme, ürün satış takibi gibi iş güçlerini halledip sizin için hesaplarınızı kontrol ediyor ve bildiğimiz tüm inceliklerle satış yapmanızı sağlıyoruz.

Genç, Dinamik & Çalışkan Bir Ekip. Kendinden DeğilSizden Bahsetsin. Kendisi İçin DeğilSizin İçin Çalışsın.

Pazaryeri Servislerimiz

Tüm pazaryerlerinde hesaplarınızı açıp satışlarınızı takip ediyoruz!

Hepsiburada

Hepsiburada bölgemizin lider e ticaret firmasıdır. Gelecek günlerde tüm Asya bölgesi yakın Avrupa ve Arabistan yarımadasınıda da faaliyetlerini başlatacaklar. İçeride olmanın artısı büyük olacaktır.

01
  • 102.000.000 / Aylık Ziyaretçi
  • 252.000.000₺ satış (1 Gündeki rekorlardan)

N11

2013 yılında hayatımıza dahil olan n11.com günümüzedek 10 milyar liralık bir ticaret hacmi oluşturdu. Alanında öncülerden olan platform e ihracat hamleleri için hazırlanıyor.

02
  • 80.000.000 / Aylık Ziyaretçi
  • Ortalama Sepet Tutarı: 414₺

Gittigidiyor

E ticaret denildiğinde ilk akla gelen bir diğer firma da Gittigidiyor'dur. Önemli oranda aylık ziyaretçi sayısına sahip olan pazaryeri mutlaka değerlendirilmelidir.

03
  • 50.000.000 / Aylık Ziyaretçi
  • 10.000.000 / Aylık tahmini satış hacmi

Trendyol

Tecrübelerimize göre trendyol biraz daha genç kesmin tercih ettiği ve onlara yönelik ürünlerin daha fazla satıldığı bir platform.

04
  • 30.000.000 / Aylık Ziyaretçi
  • 200.000.000 / AYLIK ürün satışı
Nasıl Çalışırız?

Çalışma Metodolojimiz

"100 BİNLERİ AŞKIN KOBİ MİLYONLARCA TÜKETİCİYE ULAŞARAK PAZARYERLERİ BÜNYESİNDE TİCARET YAPIYOR"

01.

Ürünler

Satmak istediğiniz ürünlerin size anlatacağımız tarzda fotolarını çekip bizi atıyorsunuz. Bizler fotoları programlarımızda temizleyip satışa hazır görseller haline getiyoruz.

02.

Pazaryerleri

Tüm ürünleri pazaryerlerine sizin adınıza ve şirket hesabınızla yükleyip ürün satışlarınıza başlıyoruz ve kargo anlaşmalarınızı yapıp kargonun size gelmesini sağlıyoruz.

03.

Satış ve Takip

Listelediğimiz ürünleri satışlarını takip edip kargo ve müşteri ilişkilerinizi yönetiyoruz.

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

TOP