01
Analiz

Yönetim kurulunuz ile tasarımcılarımızın fikir alışverişi; planlarınız, gelecek hedefleriniz ve bu hedeflerinizin gerçekleştirilmesine yönelik tercih edilen yaklaşım hakkında tasarımcılarımızın daha derin bir fikir edinmelerini sağlar. İhtiyaçlar analiz edilir ve kilometre taşları tanımlanır. Harcamalar ve gerekli çalışma saatleri, belgelerin oluşturulması ile birlikte tahminde bulunmamıza yardımcı olarak bizi gelişimin diğer aşamalarına iter..

02
Dizayn

Bir önceki aşamada kazanılan anlayış, modelleri ve planları şekillendirmek için kullanılır. İlk toplantıdan itibaren kapsamlı araştırma sonuçları ürünün resmi tasarımını başlatır. Bu aşamada olan planlar tartışılır ve önerilen birçok tasarımdan biri sonuçlanana ve teknik ekibe gönderilinceye kadar geri bildirimler ve görüşler sunulur.

03
Gelişme

Fikirler şekillenmeye başlar ve süreç, tüm iş gereksinimlerini ve daha fazlasını karşılayan en iyi ürünü sunmak için tek bir vizyonla kolaylaştırılır. Tasarımcılarımız ve teknik uzmanlarımız, işletmeniz için haber niteliğinde bir çevrimiçi varlık oluşturmak için birlikte çalışır. İşletmeden gelen düzenli girdilerle saatler süren gayretli çalışma , nihai ürünün bir sonraki seviyeye alınmaya hazır olduğu tüm web geliştirme aşamalarının en önemli segmentine bir son getiriyor .

04
Test

Son ürün, tüm işlevselliklerle beklendiği gibi çalışmasını ve hatasız olmasını sağlamak için çok sayıda titiz testten geçirilir. Birkaç birim test ve sistem entegrasyon testi ile yukarıdaki örnek veriyorum manisa web tasarım aşamaları boyunca yapılan çalışmalar değerlendirilir ve herhangi bir tutarsızlığın görüldüğü her yerde değişiklikler yapılır.

05
Hayata Geçir

Tüm kalite kontroller ve işletmenin onayının ardından web sitesi açılır. Teslim sonrası hizmetlerimiz, sorun giderme hizmetleridir.

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

Yukarı