Markalar ve insanlar arasında bir köprüyüz. Genç, dinamik ve size elinde datalarla gelecek olan ekibiz. HAMRET Yazılım ve Reklam Ajansı

Hamret Yazılım ve Reklam Ajansı size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir yerden sağlar!

Hamret Ajans olarak kurduğunuz ya da kurmak istediğiniz markanız için vaktimizi harcar, ürünlerinizin daha fazla satılmasını sağlarız. Biz reklamcıyız, siz de bu savaşa

HOŞ GELDİNİZ!

Whatsapp'tan Yaz
Başlangıç

2018'nin Nisan ayında faaliyete geçen firmamız günümüzde yeni projeler ve fikirler ile üretmeye devam etmektedir.

Çalışan Sayısı

Yazılım, Grafiker, Video Edit, Fotoğrafçı, Sosyal Medya Uzmanı ve Metin Yazarı ile 8 kişilik genç ve dinamik kadrosu hizmet vermek için hazırdır.

Nitelikler

Ekibimizi bir çatı altında toplayarak(Hamret) niteliklerimizi topladık. Bizlerin elinden: Php, Vue.js, HTML, CSS, Javascript, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Google Ads, SEO vb. işler gelerek tam hizmet reklam ajansı olarak çalışmaktayız.

Tecrübe

Hamret, Üniversite yıllarından bir araya gelmiş farklı alanlarda uzmanlaşmak için sürekli çalışan bir grubun tek çatı altında toplanıp öncelikle manisa web tasarım alanında başlayıp daha sonra tam hizmet yazılım ve reklam ajansı olarak hizmet vermeye başlamış halidir.

Hali hazırda tüm kadromuz 2014 yılından bu yana kendi alanında freelance hizmet vermekte ve birçok çevrede kendini ve becerilerini kanıtlamıştır. Yetkinliklerini kanıtlamış ve ihtisasını tamamlamış çalışan kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

İşletmelerine ideal çözümler arayan müşterilerimiz için yapabileceklerimiz.

Yukarı