Google Haritalara Yer Ekleme

Google haritalara işletmenizi kaydetmek için tüm işlemlerin ardından işletmenizin bulunduğu lokasyona doğrulama kodu gönderilmesini talep etmelisiniz. Bazı durumlarda bu doğrulama kodları hiç gelmiyor ya da bir şekilde hesabınız aktif edemeyebiliyorsunuz. Tam da bu nokta da Hamret Yazılım ve Reklam Ajansı yanınızda, bizleri başvurmanız halinde istediğiniz yerde istediğiniz kadar Google İşletme Hesabınızı 5 dakika içinde açıp teslim ediyoruz.

Genç, Dinamik & Çalışkan Bir Ekip. Kendinden DeğilSizden Bahsetsin. Kendisi İçin DeğilSizin İçin Çalışsın.

Siz Müşterilere Odaklanın, Biz İşinizi Büyütürüz!

Google, tüm işletmelerin sokaklarından çıkıp dünyaya yayılmaları gerektiğine inanıyor. Bunun için ise ilk adım olarak görebileceğimiz Google Business hesaplarını mulaka açmalıyız. Çünkü; Google müşterilerden gelen her 5 aramadan biri konum temelli olduğunu söylüyor.

Bizde Hamret Ajans olarak dijital dönüşümde müşterilerimizin istediğiniz yerde konumunu 5 dakikada gibi kısa bir süre içerisinde açıp telefon numaralarınızı ve müşterilerin size ulaşabileceği diğer bilgileri girip size teslim ediyoruz.

Sizin için

Google Haritalara Yer Ekleme

5 Dakika'da Google Business İşletme Hesabınız olsun!

Anında Pin Kodu

İşletmenizi Google hesabınıza siz eklemek isterseniz, size beklemeden pin verebiliriz.

Anında Harita Kayıt

Bu işi tamamen bize bırakıp istediğiniz yerde işletmenizi açabiliriz.

Toplu Harita Kayıtları

Oluşturduğunuz ya da oluşturduğumuz haritaları hiç beklemeden toplu bir şekilde onaylatıp zaman kazanabilirsiniz.

Daha Yukarı

Hesaplarınızın bulunduğu kategoride daha yukarı çıkması için çalışmalar yapabiliriz.

Google Haritalara Yer Ekleme

İşletmenizi Google Haritalara Nasıl Kaydedersiniz?

Google, “Her beş aramadan biri konum temelli” olduğunu söylüyor.

Günümüzde Google harita kaydı, google haritalara yer ekleme sayesinde işletme veya hizmet bulmak çok daha kolay hale geldi. Sizde Google konum ekleme ile, Google Haritalar'da profesyonel olarak işletmenizin listelenmesini sağladınız mı?

Neden Google harita şirket ekleme yapmalısınız?

  • Google konum ekleme ile Business hesabınızla süresiz bir şekilde kalabilirsiniz.
  • Google harita kaydı bilgilerinizi detaylandıran bir mini web sitesi olarak işlev görür.
  • Google mapsteki tüm bilgiler tıklanabilir, bu da web sitenize gelen ek trafik anlamına gelir.
  • Mobil uyumlu olan google haritalara, işletmeniz akıllı telefonlarda da iyi gözükmesini ve kolayca ulaşılabilmesini sağlayacaktır.
  • Google harita kaydını bir kere yapınca artık herhangi bir güncelleme gerekli değildir.
  • Google harita kayıt ile sizi arayan kişilerle ilgili, tıkladıkları ve benzeri şeylerin analizlerini alabilirsiniz.
  • Google harita kaydı ile insanların dükkanınıza ya da ofisinize gelebilmesi için Google Haritalar üzerinden işletmenizin yol tariflerini bulundurmuş olursunuz.
  • Çalışma saatlerini, yeni web sitenizi vb. bilgileriniz değiştiğinde Google haritalar hesap üzerinden kolayca güncelleyebilirsiniz.
  • Google harita kayıt ekleme sayesinde daha fazla ve kaliteli bilgi sağladığınız için SEO'nuza oldukça fazla yardımcı olur.
  • Google map ekleme ile yerel bir kitlenin önünde görünün.

 

İşletmenizi Google Haritalara Ekleme

Her gün 1 milyardan fazla kişinin yerel şirketleri, dükkanları, durakları bulmak için Google harita kayıtları kullandığını biliyor muydunuz? Tüm Google aramalarının %46'sından fazlası yerel işletmeleri aramak için kullanıldığından,  yerel arama yapan kişilerin %72'sinin beş km içinde bir mağazayı ziyaret etmesi şaşırtıcı değildir .

Yerel işletme sahibi olmak ile Google haritalara yer ekleme sizin için ne ifade ediyor?

İşletmenizi Google Haritalar'da bulmaması size yakın olan çok sayıda yerel müşteriyi kaçırdığınız anlamına geliyor! Tüm işletmeler eğer Google Haritalar'da kayıtlıysa arama sonuçlarında gösterilir. Google Haritalar'da değilseniz, ancak rakibiniz varsa, kaçırdığınız ve rakibinize kaptırdığınız tüm müşterileri hayal edin.

 

Yine de kaygılanmayın; yardım etmek için buradayız. Biz yerel Google aramaları sırasında görünme şansınızı kaçırmamak için işletmenizi Google haritalara yer olarak eklenmesini kolayca yapabiliriz. Bu makale, Google haritalara yer ekleme ile ilgili olduğundan daha detaylı bilgi için aşağıdaki bölümleri inceleyiniz.

Google haritalara yer ekleme, Google tarafından ücretsiz yapılan bir işlemdir. Google harita kaydı işlemlerinin sonlarına doğru sistem gereği eklediğiniz adreslerde olup olmadığınızı doğrulamak için Google adresinize bir doğrulama kodu olan bir mektup/posta gönderir. Bu kod size 14 gün içerisinde veya daha fazla sürede gelebilir veya kod bir türlü elinize ulaşamayadabilir. Biz Hamret Ajans olarak Google Partneri olduğumuz için sizlere Google doğrulama kodu temin edebiliyoruz. Bu kod sayesinde istediğiniz adreste hiç beklemeden 5 dakika gibi kısa bir sürede Google haritalara yer ekleme işleminizi sizin için yapıyor ve sizlerde hiç uğraşmadan Google haritalardaki yerinize, yani işletmenize kavuşmuş oluyorsunuz.

Google haritalara kayıt işlemi doğrulama işlemini tamamladıktan sonra işletmeniz Google Haritalar'da yayınlanacaktır. Bu, kullanıcıların işletmenize yol tarifi alabileceği, yorum bırakabileceği ve fotoğrafları veya diğer faydalı ayrıntıları görüntüleyebileceği anlamına gelir. Google harita hesabınızda sahip olarak, promosyon yayınları oluşturabilir, yorumlara yanıt verebilir, arama hacmi ve işletmenize yönelik yol tariflerinin istenme sayısı gibi analizleri takip edebilirsiniz.

 Dünyadaki artan internet kullanıcılarının sayısı nedeni ile kurumların Google haritalara haritalara yer ekleme işlemi birçok avantajı sağlamaktadır. Google tarafından sunulan, bizimde en çok değer verdiğimiz özelliklerden olan Google işletme hesabı bizler tarafından aktif bir şekilde kullanılmakta ve kullandırılmaktadır.

Özetleyecek olursak, bu özellik işletmelerin Google Haritalar’da insanların karşısına çıkabilmek için kendilerini google haritalara yer olarak eklemesidir. İşletme isimlerinin yanında aynı zamanda konum ve çalışma saatleri gibi bilgilerde yayınlandığından müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında büyük avantajlar sağlamaktadır. Her gün yüz binlerce kullanıcının kullandığı Google haritalar hizmeti sayesinde Google aramalarında kolaylıkla ihtiyacımız olan işletmeleri buluyoruz ve hemen onları arayarak ya da kayıtlı işletmelerine giderek ihtiyacımız olan ürünü ya da hizmeti temin ediyoruz.

Google benim işletmem haritalara yer eklemenin bize sağladığı avantajlar

Google haritalara yer eklediğimizde konumunuz birçok ulaşmamız gereken potansiyel müşteri tarafından görüntülenir.

İşletmeler tarafından Google haritalara hakkınızda eklenen çalışma saatleri kullanıcılarla paylaşıldığından daha elverişli olmaktadır.

Google haritalara yer ekleme sayesinde kullanıcılara sunduğunuz hizmetleri ve ürünleri listeleyebiliyoruz

Google haritalara yer eklediğimizde işletmeler olarak eklediğimiz telefon, email, sabit hat numaralarımız Google business hesaplarımız üzerinden paylaşılarak birçok potansiyel müşteriye ulaşabilmemizi sağlar.

Her geçen gün daha fazla kullandığımız internet aleminde ne kadar çok farklı alanda bulunursak google haritalara yer ekleme gibi o kadar çok işletmemizin bulunmasına katkı sağlamış oluruz. Bu da her geçen gün bizim daha fazla büyümemize ve daha fazla müşteriye ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Google haritalara yer eklerken ne tür bilgilere yer veririz?

Bu işlem Google’da konum eklerken potansiyel müşterileri kazanmak için sunmak istediğimiz bilgileri ve görselleri sisteme yüklememizdir. Bu sayede amacımız potansiyel müşterilere en güncel bilgiyi ve en doğru bilgiyi vermektir.

Bu bilgiler genel olarak şunlardır:

Açık adres bilgilerimiz.
İşletmemiz için işletmemizin dışından görseller veya çalışma atmosferi gibi görsel paylaşımlarımız, işletmemize müşterilerin ulaşabilmesi için güncel iletişim bilgilerimiz, İşletmemizin çalışma saatleri ve günleri veyahut bunlarla birlikte hizmetlerimiz, ürünlerimiz gibi işlerimizi de girebilmekteyiz.

Bu bilgileri potansiyel müşterilerle google haritalar aracılığıyla paylaşarak daha fazla görünür olmamıza yardımcı oluyoruz yani kendinizi tanıtmak için paylaşmak istediğiniz ne varsa Google harita kayıtta bunları sergileyebilmekteyiz.

 

Google Haritalara Yer Olarak Eklediğimiz İşletmenizin Sizlere Geri Dönüşü

Google’ın tavsiyesi fiziksel olarak var olan tüm işletmelerin kendilerini internet alemine taşımaları gerektidir.Bu sayede Google harita kayıt işleminde bizi ziyaret eden müşterilerimizden geri dönüşler alabilir ve bunları yorumlanabiliriz.

Google haritalara kaydolduktan sonra göreceğiniz işletme büyüme planları arasında en çok etkili olan müşteri geri dönüşleri sayesinde hem almanız gereken önlemleri hem de daha fazla bulunabilme imkanına erişeceksiniz.

Google benim işletmem uygulaması

Google’ın my business  (GMB) hizmetinde daha aktif olan kullanıcılar için sunduğu bir uygulama olan benim işletmem uygulaması bilgisayardan ya da mobil cihazlardan erişebilmektedir. Bu hizmetle birlikte Google Business hesabınızın istatistiklerine ulaşabilirsiniz bununla birlikte çalışma saatlerinizi isim değişikliklerinizi, fotoğraf ekleme gibi işlemlerinizi kolayca uygulama üzerinden adresiniz adına güncelleyebilirsiniz.

Google benim işletmem harita kayıt istatistikleri

İşletmelerin istatistikleri düzenli ve anlamlı bir şekilde takip sahipleri için büyük avantaj sağlamaktadır. Bu istatistikler sayesinde görüntüleyen kişi sayısını olumlu olumsuz puanlama ve sizin için yapılan müşteri yorumlarını hızlı ve kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bu istatistikler aracılığıyla işletmenizi her an takip edip istatistiklere göre yorumlayabilirsiniz ve böylece gelecekte yapacağınız inovasyonlara da şekil vermiş olursunuz.

Google Haritalara Yer Ekleme Anahtar Kelimeler


Google haritalara yer ekleme, google haritalara yer ekleme, google haritalra yer ekleme, gogle haritalara yer ekleme, google haritalar yer ekleme, google haritalara yer ekeleme, google haritalara yer ekelem, google harita kayıt, google harita kayıt nasıl yapılır, google harita kayıt ol, google haritalar kayıt, google harita kaydı, google harita adres kayıt, google harita şirket ekleme, google harita dükkan ekleme, google harita durak ekleme, google maps e kayıt et, google harita firma kaydı,google harita firma ekleme, google harita giriş işlemi, google harita kaydı ücretlimi, işletmenizi google haritalar ekleme işlemi, google haritalar işletme ekleme,google harita konum ekleme, google harita konum kaydetme, google harita kodu ekleme, google haritalar konum ekleme, google haritalar konum kaydetme, google harita karekod, google maps işletme kaydı, google maps harita kayıt, google harita yer ekleme nasıl yapılır, google maps işletme ekleme, google harita yer ekleme, google harita yer kaydetme, google haritalar yer ekleme, google haritalar yol ekleme, firmanızı google maps'e ekleyin, google maps kaydı nasıl yapılır, google haritalar hesap, google map kayıt nasıl yapılır, google maps kayıt, google maps kayıt ekleme, google maps kayıt nasıl yapılır, google maps kayıt olma, google map kaydı, google maps kaydı, google maps kaydı nasıl yapılır, google maps işletme kaydı, google maps işyeri kaydı, google map takip, google map ekleme, google maps kodu alma

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

Yukarı