Çözüm ve İş Ortaklığı

Hamret Yazılım ve Reklam Ajansı olarak bizler yaptığımız ve yapabildiğimiz işlerin tanıtımı ve satışı için yeni iş arkadaşlarımızla anlaşmaya ve daha çok Manisa web tasarım gibi diğer illerdeki web tasarım işlerinden gelen tüm tekliflerelere ve beraber çalışmaya her zaman açığız. 

Yapılan anlaşmaların bizim ve çözüm ortaklarımızın mantığına uyduğu ve kazan kazan politikasıyla her iki tarafıda memnun edecek şekilde olması kaydıyla yeni tekliflere ve işlere her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bir yazılım ve reklam ajansı olarak bizler özel yazılımlar, video animasyon ve prodüksiyon, grafik tasarım ve ihtiyaca uygun web site ya da SEO, Adwords gibi daha çok şireketleri ya da kurumların dijitaldeki yüzünü oluşturma ve bu yüzü gün yüzüne çıkarma gibi işleri ekibimizce sağlamaktayız. Çözüm ortaklarımızından bu konuda beklediğimiz bunların satışı konusunda kurabileceğimiz bir ortaklık olması veyahut da bize gelen bazı projelerin teklif edilmesi üzerine yapılacak projelerin dijital sponsorluğunu üstelenebilmekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.                   

 

Sağlıcakla kalın.

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin


Yukarı